Well.hr - Baza pracoumilaczy
Well.hr

Gene keys | Odkryj swoje dary

Dzięki sesjom indywidualnym umożliwisz pracownikom odkrycie ich unikalnych darów, wzmacniając tym samym komfort i wydajność ich pracy Warszawa
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
Hobby
Hobby
Inne
Inne

Moja oferta jest idealna dla:

Well.hr Wszyscy pracownicy

Opis oferty

Interesuje Cię posiadanie zespołu zmotywowanych, świadomych swoich jakości i talentów pracowników? Gene keys jest podróżą do źródła naszych darów. Odkryciu ich służy poznanie przez pracowników ich indywidualnego Profilu - mapy osobistych potencjałów i jakości, których analizę przeprowadzam podczas sesji indywidualnych. Na sesji pracownicy odkrywają wzajemną dynamikę pomiędzy swoimi mocnymi i słabymi stronami, poszerzają świadomość i zyskują dostęp do wiedzy, jak wzmocnić swój całościowy rozwój.

Dodatkowy opis

Prowadzenie | Kasia Nocuń
Na co dzień pracuję z Gene keys podczas sesji indywidualnych poprzez wydobywanie darów i pomoc innym w odkryciu ich osobisty zasobów. Praca z ludźmi jest moją pasją, którą z radością dzielę się z innymi. Kierując się świadomością wzajemnych połączeń, poprzez wspieranie rozwoju innych, wpływamy na nasz własny rozwój. Łącząc pasję, dobrobyt i spełnienia z głębokim poczuciem oparcia w wymiarze materialnym, pomnażamy obfitość.
Zapraszam!

Dane kontaktowe:Obszar działania:

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

CennikZobacz podobne oferty

Hero Coaching Joanna Lipińska

Hero Coaching Joanna Lipińska...

Plantule Pillows

Śpij i wypoczywaj lepiej - zdrowo, wygodnie i naturalnie...

Wellme

Wellme - dzień relaksu - wszystko co robimy, dotyczy Twojego piękna i dobrego samopoczucia...

ArtRage Sp. z o.o.

Biblioteczka.net...