Well.hr - Baza pracoumilaczy - Contact

Kontakt

Ewa Ułamek

Specjalizuje się w obszarach budowania zaangażowania pracowników, employer brandingu oraz wellbeingu. Doświadczenie zdobywała pracując w dziale HR, jako HR Business Partner oraz jako konsultant zewnętrzny. Współpracuje zarówno międzynarodowymi organizacjami, jak i lokalnymi firmami rodzinnymi.

Ewa
Ułamek

+48 603 991 831

Magdalena Pancewicz

Posiada doświadczenie w realizacji i komunikacji złożonych projektów z obszarów zarządzania zmianą i kultury organizacyjnej. Praktyk HR i EB: przyciąga do firm talenty, buduje zaangażowanie pracowników i dba o ich wellbeing.

Magdalena
Pancewicz

 

Joanna Kotzian

Ekspert i strateg w obszarach employer brandingu i wellbeingu. Odpowiedzialna za badania i projekty doradcze dotyczące kultury organizacyjnej, pozytywnych doświadczeń kandydatów i pracowników, zaangażowania, employer brandingu oraz zarządzania różnorodnością. Doświadczony trener biznesu, propagatorka idei wellbeing w pracy.

Joanna
Kotzian

+48 692 469 789

Skontaktuj się
za pomocą formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Well.hr sp. z o. o. ul. Polna 5, 43-502 Czechowice-Dziedzice. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.