Well.hr - Baza pracoumilaczy - Cennik usług dla dostawców

Cennik usług dla dostawców

Aktualnie możesz zamieścić swoją ofertę w serwisie Well.hr całkowicie bezpłatnie. Zależy nam na wspieraniu lokalnych biznesów i zbudowaniu największej bazy pracoumilaczy w Polsce  Płacisz tylko za usługi dodatkowe, zgodnie z poniższym cennikiem.

Przedmiot Opis Cena
Rejestracja i założenie profilu
  • Możliwość publikacji dowolnej liczby ofert na portalu Well.hr. Profil oferty może zawierać podstawowe informacje o dostawcy, logo, zdjęcia, filmy i referencje.
  • Przeglądanie ofert innych dostawców.
  • Dostęp do wszystkich artykułów.
0 PLN
Podbicie oferty
  • Uaktualnienie daty publikacji – oferta widoczna w pierwszej kolejności w wynikach wyszukiwania.
  • Usługa dostępna do 4 razy w miesiącu
100 PLN/jedno podbicie
Wyróżnienie
  • Wyróżnienie graficzne oferty (żółte oznakowanie na bannerze) na okres 2 tygodni.
  • Oferta widoczna zawsze na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.
300 PLN/miesięcznie
Strefa online
  • Zamieszczenie oferty webinaru/ konsultacji online w strefie online

49 PLN/ miesięcznie
450 pln/ rocznie

(cena za jeden webinar/konsultację)

 

Jeśli jesteś zainteresowany szerszą współpracą - pakietem partnera serwisu lub partnera określonej kategorii usług - skontaktuj się z nami: office@well.hr.

Chcesz od nas otrzymać podcast o mental health? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter, gdzie od serca dzielimy się merytoryką i ciekawostkami ze świata wellbeingu

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Well.hr sp z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Well.hr sp. z o. o. ul. Polna 5, 43-502 Czechowice – Dziedzice. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także promocji własnych produktów i usług. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z: office@well.hr. a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.Spodobał Ci się artykuł? Podziel się!    Podziel się na Facebooku