Well.hr - Baza pracoumilaczy - Lepiej niż w domu. Jak zadbać o komfortowe środowisko pracy.

Lepiej niż w domu. Jak zadbać o komfortowe środowisko pracy.

W 2018 r. w pracy spędziliśmy średnio 1693 godziny, wielu z nas więcej czasu niż we własnym domu.

Ostatnie lata przyniosły prawdziwą rewolucję w naszych miejscach pracy. Wyzwania współczesnego świata wpłynęły m.in. na większą elastyczność miejsc pracy, zmianę modelu pracy oraz zmianę priorytetów przy tworzeniu i zarządzaniu przestrzenią pracy.

W centrum zainteresowania stanął człowiek i jego potrzeby.

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy raport ekspertów Well.hr pt. Lepiej niż w domu. Jak zadbać o komfortowe i twórcze środowisko pracy. Wraz z naszymi partnerami przyglądamy się w nim, jak poszczególne elementy środowiska pracy, od lokalizacji, przez projekt, po wdrożone rozwiązania wpływają na zdrowie, samopoczucie oraz efektywność pracowników.

Dobrze zaprojektowane i atrakcyjne miejsce pracy nie zastąpi skutecznego przywództwa, wymiany wiedzy, dobrej współpracy i otwartej kultury organizacyjnej. Może jednak stworzyć warunki, które będą im sprzyjały.

W raporcie Lepiej niż w domu podpowiadamy pracodawcom, których czeka zmiana lub remont siedziby, jak zadbać o to, by wpisała się ona w kulturę organizacyjną i styl pracy w firmie oraz sprzyjała utrzymaniu dobrostanu pracowników.

W raporcie znajdziecie:

  • wyniki analizy najnowszych badań,
  • komentarze ekspertów z kraju i ze świata,
  • prawie 200 dobrych praktyk i inspiracji z rynku,
  • praktyczne wskazówki, o czym pamiętać w trakcie przeprowadzki
  • 8 case studies, w tym: PwC, Colliers International, Skanska, L’oreal, Allegro, Coca-Cola HBC, pracuj.pl i OpsTalent.

 

Raport powstał przy wsparciu merytorycznym naszych Partnerów – firm PwC i Colliers International.

Pobierz raport

Chcesz od nas otrzymać podcast o mental health? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter, gdzie od serca dzielimy się merytoryką i ciekawostkami ze świata wellbeingu

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Well.hr sp z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Well.hr sp. z o. o. ul. Polna 5, 43-502 Czechowice – Dziedzice. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także promocji własnych produktów i usług. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z: office@well.hr. a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.Spodobał Ci się artykuł? Podziel się!    Podziel się na Facebooku