Well.hr - Baza pracoumilaczy
Well.hr

Lira Teatroterapia

Techniki aktorskie i arteterapia Gdynia
Inne
Inne

Moja oferta jest idealna dla:

Well.hr Kobiety
Well.hr Mężczyźni
Well.hr Pracownicy dojrzali

Opis oferty

Projekt LIRA TEATROTERAPIA to marka stworzona przez profesjonalnych, aktywnych zawodowo aktorów. Naszą misja jest Rozwój poprzez Sztukę. Łącząc wiedzę, doświadczenie aktorskie, coachingowe i arteterapeutyczne tworzymy zajęcia i warsztaty z zakresu technik aktorskich, wystąpień publicznych i autoprezentacji, coachingu i arteterapii. W naszej ofercie znajdują się m.in Zajęcia Teatralne dla Dorosłych, Techniki aktorskie w biznesie, Arteterapia dla Dorosłych, Wystąpienia publiczne - oczami aktorów.

Dodatkowy opis

Poprzez sztukę uczymy się kreatywności oraz otwieramy się na bycie twórcą - naszego życia. Wychodzimy poza schematy, znajdujemy nowe rozwiązania. Uczymy się działania, bo jak mawiają aktorzy, granie to działanie. Z biernego trybu przechodzimy w czynny. Zauważamy, że wszystko czego potrzebujemy już jest - w nas. Trzeba tylko umieć to wydobyć na zewnątrz. W budowaniu nowego twórczego siebie i zdobywaniu się na odwagę w działaniu, pomagają również narzędzia arteterapeutyczne i coachingowe.

Dane kontaktowe:Obszar działania:

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

CennikZobacz podobne oferty

NORWOKS

Wspieraj aktywność fizyczną swoich pracowników...

Projekt Mentor

Business mentor, financial wellbeing coach, sales coach...

Brazi Druse Jewelry

Biżuteria z kamieni naturalnych...

Gene keys | Odkryj swoje dary

Dzięki sesjom indywidualnym umożliwisz pracownikom odkrycie ich unikalnych darów, wzmacniając tym samym komfort i wydajność ich pracy...