Well.hr - Baza pracoumilaczy
Well.hr

Tamara Bieńkowska & Sparing Partners

Duże PROBLEMY wymagają dobrych POMYSŁÓW Warszawa
Szkolenia
Szkolenia
Inne
Inne

Moja oferta jest idealna dla:

Well.hr Wszyscy pracownicy

Opis oferty

Jestem trenerem, coachem i wykładowcą. Przez lata byłam też człowiekiem radia. Zdobyłam wiele certyfikatów potwierdzających moje umiejętności i kwalifikacje. Mam za sobą setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej oraz w gabinetach menedżerów, prezesów, inwestorów. Moje doświadczenie i kompetencje– nawet te wystawione przez wielu zadowolonych klientów– to jednak nie wszystko. Jeśli chciałbyś ze mną pracować, musisz wiedzieć o mnie więcej. Mam umiejętność radzenia sobie z trudnymi zadaniami.

Dodatkowy opis

Przede wszystkim jestem partnerem. Partnerem w relacji z klientami, która opiera się na zaufaniu. Biorę odpowiedzialność za to, co robię i jak pracuję. Nie porzucam, gdy robi się gorąco. Wypinam pierś nie po ordery i pochwały, lecz by odważnie przyjąć konsekwencje swoich decyzji i wyborów. Jako trener zmieniam ludzi i ich życie. Daję im wiarę, emocje, nadzieję i siłę. Obecność mądrych partnerów sprawia, że ja także się zmieniam. Podnoszę swoje ambicje i standardy.

Dane kontaktowe:Obszar działania:

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

CennikZobacz podobne oferty

BKND project

PERSONALIZOWANE BRANSOLETKI z wybranym słowem lub hasłem reklamowym (modele damskie, męskie oraz dziecięce). Organizujemy warsztaty dla firm...

Elsana Elżbieta Jezierska

Bezpieczna Przestrzeń tylko dla Ciebie...

5minAfter

Fotografia biznesowa | realizacje filmowe...

Kuźnia zmian. Kowal Ewa coaching

Coaching & Szkolenia...